Osobiście odebrał niezwykłą nagrodę… 0

Nigdy wcześniej jeszcze niczego nie wygrał… jednak dokonując zakupu opału w sklepie internetowym ekogroszekplus.pl, wybrał opcję płatności: zwykły przelew, dzięki czemu wziął udział w I edycji naszego konkursu: „Niezwykły weekend za ZWYKŁY PRZELEW”, w którym do wygrania był voucher na trzydniowy pobyt w zakopiańskim hotelu (wraz z wyżywieniem) dla dwóch osób! Teraz bardzo cieszy się z tamtej decyzji, bowiem to w jego ręce powędrowała wspomniana nagroda. Mowa o Panu Sławomirze Marek ze Stanowic (w województwie dolnośląskim). Laureat konkursu, zakończonego końcem minionego roku, odebrał właśnie od nas prezent.

czytaj całość »
Pobyt w Zakopanem dla… Pana Sławomira 0

W sercu Tatr można dobrze bawić się nie tylko podczas Sylwestra marzeń, ale i w czasie… kilkudniowego wypoczynku w górskim hotelu - w towarzystwie bliskiej nam osoby. Zapewne wiedzą o tym uczestniczy konkursu: „Niezwykły weekend za ZWYKŁY PRZELEW”, zorganizowanego przez firmę ADAMEX dla Klientów sklepu internetowego: ekogroszekplus.pl. Wiadomo już do którego z nich powędruje główna nagroda – voucher na trzydniowy pobyt w zakopiańskim hotelu (wraz z wyżywieniem) dla dwóch osób!

 

czytaj całość »
„ENERGY PLUS” tylko w ofercie firmy ADAMEX! 0

Czy słyszeliście już Państwo o zatorskim ekogroszku „ENERGY PLUS” produkowanym przez firmę ADAMEX z Podolsza…?  A czy mówi coś Państwu nazwa „JARET Plus”…? Z racji tego, że dotychczas - na polskim rynku - pod nazwą „JARET Plus” istniało tyle różnych jakościowo produktów ilu producentów tego paliwa, firma ADAMEX zdecydowała się na radykalny krok… - zmianę nazwy wspomnianego ekogroszku, produkowanego w Podolszu, na „ENERGY PLUS”.

czytaj całość »
Niezwykły weekend w górach nagrodą za… zwykły przelew 0

Zachęcamy gorąco wszystkich do udziału w najnowszym konkursie dla Klientów sklepu internetowego: www.ekogroszekplus.pl, prowadzonego przez firmę ADAMEX z Podolsza - autoryzowanego producenta i sprzedawcę energetycznych ekogroszków. Wszystkie osoby, które w terminie od 5 września do 30 grudnia 2017 roku dokonają zakupu opału w naszym sklepie internetowym – wybierając przy tym płatność ZWYKŁYM PRZELEWEM – wezmą udział w losowaniu cennej nagrody: vouchera na trzydniowy pobyt w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem, w klimatycznym obiekcie górskim (dla dwóch osób).

czytaj całość »
„Sto lat, sto lat…”- Jubileusz 25-lecia firmy 0

Od lat dzień 6 czerwca jest niezwykłym dla firmy ADAMEX, przypominającym o długiej już historii naszej działalności. W bieżącym roku zyskał wyjątkowe znaczenie, bowiem tego dnia – a więc dokładnie dziś – przypada Jubileusz 25-lecia istnienia firmy. Z tej okazji, wszyscy pracownicy naszego przedsiębiorstwa zebrali się w siedzibie firmy, aby wspólnie odśpiewać gromkie „Sto lat” oraz przekazać okolicznościowy tort na ręce Prezesa spółki.

czytaj całość »
Zdobyła pierwszą z dwóch cennych nagród! 0

Zarówno konkurs dla Klientów firmy ADAMEX „Wspólnie świętujemy JUBILEUSZ, jak i konkurs dla Klientów sklepu internetowego ekogroszekplus.pl ”Świętuj z nami JUBILEUSZ, osiągnęły właśnie półmetek. Zgodnie z regulaminem tego ostatniego, w środę 31 maja 2017 roku odbyło się pierwsze losowanie Nagrody Głównej. Zdobywcą pierwszej z dwóch cennych nagród w tym konkursie (vouchera na trzydniowy pobyt w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem - dla dwóch osób) została Pani Anna Kielak z Oleśnicy.

czytaj całość »
Motopompa dla strażaków z Podolsza 0

Jednostka OSP Podolsze istnieje już od 110 lat. Doceniając poświęcenie i trud miejscowych druhów, świętujących w sobotę 6 maja 2017 roku Jubileusz swojej jednostki, Prezes spółki ADAMEX Adam Kosowski wraz żoną przekazał na ręce naczelnika OSP Podolsze Krzysztofa Masialskiego agregat pompowy. Zakup motopompy został sfinansowany ze środków firmy ADAMEX Sp. z o.o. Sp. k. Chwilę później, przekazany druhom sprzęt został poświęcony przez Proboszcza Parafii w Zatorze - księdza Jacka Wieczorka.

czytaj całość »
Kupując teraz zaoszczędzisz ponad 100 złotych! 0

Lubisz kupować taniej? Zastanawiasz się czy można zaoszczędzić na zakupie opału? Nie zwlekaj więc i już teraz skorzystaj z niezwykłej oferty promocyjnej, przygotowanej dla Klientów sklepu internetowego: www.ekogroszekplus.pl, prowadzonego przez Firmę ADAMEX z Podolsza - autoryzowanego producenta i sprzedawcę energetycznych ekogroszków. Nie daj się wyprzedzić innym! Promocja obowiązuje tylko do końca marca 2017 roku lub do wyczerpania zapasów! Sam zdecydujesz na co przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze.

czytaj całość »
Wspólnie odebrali nagrodę… 0

Nagroda w postaci vouchera na trzydniowy pobyt w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem, w klimatycznym obiekcie górskim (dla dwóch osób), która była do zdobycia w naszym konkursie świąteczno – noworocznym, jest już w rękach szczęśliwego zwycięzcy - Pana Pawła Kiliana, który w sobotę 4 lutego 2016 roku, wraz z żoną, odebrał wygraną w siedzibie firmy ADAMEX.

czytaj całość »
Został zwycięzcą konkursu... planuje majówkę w Zakopanem 0

Miło nam poinformować, że znamy już nazwisko zwycięzcy konkursu świąteczno – noworocznego, organizowanego przez firmę ADAMEX z Podolsza, w którym do wygrania był voucher na 3 dniowy (dwa noclegi) pobyt w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem, w klimatycznym obiekcie górskim – dla dwóch osób! Zdobywcą wspomnianej nagrody został Pan Paweł Kilian z Jaworzna.

czytaj całość »
Wspieramy wolę życia... i polską kulturę 0

Miłośnicy czytania zapewne wiedzą, że w dniu dzisiejszym, tj. 27 października 2016 roku, rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. To dobra okazja, aby podzielić się z Państwem informacją o pojawieniu się na naszym rynku wydawniczym niezwykłej publikacji. Mowa o tomiku poezji zatytułowanym „Nie umykaj…” autorstwa Pani Katarzyny Dominik – młodej poetki, która (niestety) już od kilku lat boryka się z...

czytaj całość »
Z patentem na "Stronga" 1

Jak już informowaliśmy Państwa, w trosce o jakość EKO-GROSZKÓW oferowanych przez ADAMEX Podolsze, jak i prawnie chronione ich nazwy, końcem 2014 roku zgłosiliśmy nasze firmowe produkty do Urzędu Patentowego RP. Miło nam poinformować, że obecnie posiadamy już świadectwa ochronne na trzy z nich, bowiem w ostatnim czasie otrzymaliśmy świadectwo ochronne również na EKO-GROSZEK „STRONG”.

czytaj całość »
ADAMEX Wyróżniony przez ZAR 0

Miło nam poinformować, że projekt firmy ADAMEX, polegający na automatyzacji i robotyzacji ostatniego etapu produkcji EKO-GROSZKÓW, który zrealizowaliśmy przy dofinansowaniu (50%) ze środków szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, został doceniony i wyróżniony przez Zatorską Agencję Rozwoju.

czytaj całość »
Szanowny Kliencie - Prosimy o Twoją opinię na temat naszego e-sklepu 6

Od września bieżącego roku nie tylko uczniom przyjdzie zdobywać oceny... Ten sam kierunek obrała nasza firma - z tą oczywiście różnicą, że o dokonywanie ocen (w postaci opinii) działalności naszego sklepu internetowego, prosimy wszystkich klientów e-sklepu firmy ADAMEX. Wpisu w komentarzach pod zapytaniami może dokonać każdy z klientów logujących się w naszym sklepie internetowym.

czytaj całość »
Kupuj świadomie! Zamów paletę MIX! 0

Jesteś nowym Klientem firmy ADAMEX i nie wiesz jeszcze który wybrać EKO-GROSZEK? A może po prostu ciekawi Cię to, jak wyglądałoby opalanie innymi, oferowanymi przez nas EKO-GROSZKAMI? Podpowiadamy – zamów paletę MIX (tzw. paletę testową), na której znajduje się każdy z EKO-GROSZKÓW produkowanych przez firmę ADAMEX.

czytaj całość »
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl