ADAMEX Laureatem Programu Konsumencki Lider Jakości 2018! 0


Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że głosami respondentów marka ADAMEX zdobyła wyróżnienie w kategorii „Ekogroszek workowany” w Ogólnopolskim Programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2018. Wspomniany program konsumencki realizowany jest przez redakcję „Strefy Gospodarki” - ogólnopolskiego, niezależnego dodatku do Dziennika „Gazeta Prawna”. Jego celem jest wyłonienie (na podstawie przeprowadzonych badań konsumenckich) najlepszych jakościowo, marek i produktów dostępnych na polskim rynku.

Co sprawiło, że marka ADAMEX została uznana za Lidera Jakości? Uzasadnienia zawarte są choćby w wypowiedziach respondentów – wśród nich takie: “Ponieważ to dobry ekogroszek”, “Najlepszy stosunek jakości do ceny”, “Fajnie się pali, polecam go znajomym”.

W tegorocznej, VIII edycji badania, jako nadrzędną, zastosowano ideę metodologii mixed-methods (pozwalającą na łączenie danych jakościowych i ilościowych). Podejście to zastosowano na kilku etapach realizacji projektu. Do badań kwestionariuszowych respondenci zostali zakwalifikowani w oparciu o: wiek, płeć, miejsce zamieszkania oraz poziom aktywności konsumenckiej. Badania przeprowadzono również w wersji on-line. Respondenci pochodzili z dużych miast: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, a także z ośrodków miejskich: Gdańsk, Szczecin i Katowice. Ogólna próba badania została przeprowadzona na grupie 12 100 respondentów.

- Badania realizowane w ramach Projektu Konsumencki Lider Jakości za cel główny przyjmują wyłonienie Liderów Jakości usług i produktów dostępnych na polskim rynku. W badaniu gromadzimy opinie aktywnych konsumentów. Nie tylko identyfikujemy Liderów, ale też zbieramy wiedzę na temat jakości wybranych produktów i usług. Dodatkowo badanie nasze przynosi wiedzę o tym dlaczego dane produkty wybierane są jako najlepsze. Wiemy również, jakie skojarzenia budzą, wśród konsumentów, marki brane pod uwagę w badaniu – podkreśla Sylwia Markowska, koordynator programu Konsumencki Lider Jakości 2018.

Wybieraj to, co najlepsze! Wybieraj ekogroszki produkowane przez firmę ADAMEX!

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl