Firma ADAMEX z wyróżnieniem „Złota Łuska” 0

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznej Zatorskiej Gali Przedsiębiorczości, zorganizowanej w czwartek 1 lutego w Centrum Aktywizacji Zawodowej w Zatorze, firma ADAMEX otrzymała zaszczytne wyróżnienie „Złota Łuska” w kategorii „Wybitne Zaangażowanie Społeczne”. Wyróżnienie to, z rąk Burmistrza Zatora Mariusza Makucha i Dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze Elżbiety Mostowik, odebrał Prezes spółki ADAMEX Adam Kosowski – wspólnie z żoną, Panią Renatą Kosowską.

Nagrody i Wyróżnienia Gospodarcze Burmistrza Zatora „Złote Łuski” przyznawane są w trzech kategoriach: „Firma Roku”, „Promotor Turystyki” oraz „Wybitne Zaangażowanie Społeczne”. Podczas czwartkowej Gali wręczono je firmom, które w 2016 i 2017 roku w znaczącym stopniu wpłynęły na poprawę jakości życia mieszkańców i przyczyniły się do społeczno – gospodarczego rozwoju Gminy Zator.

Dodajmy, że w 2018 roku wyróżnienie gospodarcze Burmistrza Zatora „Złota Łuska” w kategorii „Wybitne Zaangażowanie Społeczne” przyznano: spółce ADAMEX, Bankowi Spółdzielczemu w Zatorze, Ośrodkowi Caritas w Zatorze, English School Dolina Karpia oraz Fundacji "Przywołaj Uśmiech".

/Fot.: www.zator.pl/

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl