Osobiście odebrał niezwykłą nagrodę… 0

 

Nigdy wcześniej jeszcze niczego nie wygrał… jednak dokonując zakupu opału w sklepie internetowym ekogroszekplus.pl, wybrał opcję płatności: zwykły przelew, dzięki czemu wziął udział w I edycji naszego konkursu: „Niezwykły weekend za ZWYKŁY PRZELEW”, w którym do wygrania był voucher na trzydniowy pobyt w zakopiańskim hotelu (wraz z wyżywieniem) dla dwóch osób! Teraz bardzo cieszy się z tamtej decyzji, bowiem to w jego ręce powędrowała wspomniana nagroda. Mowa o Panu Sławomirze Marek ze Stanowic (w województwie dolnośląskim). Laureat konkursu, zakończonego końcem minionego roku, odebrał właśnie od nas prezent.

Pan Sławomir Marek przyjechał w piątek 19 stycznia 2018 roku do siedziby firmy ADAMEX w Podolszu – organizatora konkursu: „Niezwykły weekend za ZWYKŁY PRZELEW” – aby osobiście odebrać wygraną. Wraz z voucherem otrzymał od nas także firmowe upominki.

Serdecznie gratulujemy Panu Sławomirowi, a wszystkim Klientom wybierającym płatność zwykły przelew dziękujemy za udział w I edycji naszego konkursu - zachęcając jednocześnie do udziału w rozpoczętej już nowej odsłonie tego konkursu.

Przypominamy, że 10 stycznia ruszyła II edycja konkursu „Niezwykły weekend za ZWYKŁY PRZELEW”, adresowanego do Klientów sklepu internetowego: www.ekogroszekplus.pl, którzy w terminie od 10 stycznia do 24 marca 2018 roku dokonają zakupu opału w naszym e-sklepie i wybiorą formę płatności ZWYKŁY PRZELEW. Należy przy tym pamiętać, aby podczas składania zamówienia wyrazić chęć udziału w naszym konkursie poprzez zaznaczenie pola we wskazanym miejscu. I tym razem do wygrania jest voucher na trzydniowy pobyt w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem, w klimatycznym obiekcie górskim, dla dwóch osób! (zobacz więcej).

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl