Produkt ceniony przez Klientów, teraz również chroniony prawnie! 0


Czy produkt, który naprawdę jest dobry, powinien być chroniony?… Dla producenta markowych ekogroszków – wysoko cenionych i coraz chętniej wybieranych przez polskich konsumentów – odpowiedź może być tylko jedna!... Klient za każdym razem powinien mieć pewność jak i gwarancję, że zakupił oryginalny produkt… najwyższej jakości! Od jedynego producenta! Dlatego też firma ADAMEX posiada świadectwa ochronne już na cztery swoje produkty. W ostatnim czasie otrzymała takie świadectwo na ekogroszek RETOTER PLUS®.

Dotychczas firma ADAMEX z Podolsza była w posiadaniu świadectw ochronnych na ekogroszki: STRONG®, HALNY® oraz RETOTER®.

Dla wielu Klientów naszej firmy wybór ekogroszku RETOTER PLUS® okazał się być strzałem w dziesiątkę. Zwracają uwagę, że za stosunkowo niską cenę otrzymują produkt wydajny i odpowiednio kaloryczny. To właśnie wysokie oceny Konsumentów skłoniły nas do tego, aby zadbać o należytą ochronę wspomnianego produktu.

Nasze ekogroszki stanowią specjalną, laboratoryjnie dobraną i badaną mieszankę starannie wyselekcjonowanych, wysokokalorycznych paliw stałych, odpowiednio kruszonych, przesiewanych, składowanych i workowanych, co daje gwarancję, że oferowany produkt jest zawsze suchy, czysty (pozbawiony kamienia) i dokładnie takiej frakcji, jaką wskazano w opisie produktu (widocznym także na jego opakowaniu)!

Zachęcamy wszystkich do wyboru naszej oferty i zakupów w firmie ADAMEX z Podolsza. Nie zwlekaj z decyzją i jeszcze dziś zakup u nas suchy ekogroszek!

Złóż zamówienie w naszym sklepie internetowym: www.ekogroszekplus.pl

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl