Zadzwoń na numer infolinii, by dowiedzieć się jeszcze więcej i szybciej! 0

 

Pełna satysfakcja klientów wybierających ofertę firmy ADAMEX jest dla nas priorytetem, dlatego już pewien czas temu uruchomiliśmy specjalny numer telefonu (infolinię) 792 113 113. Pragniemy, aby od teraz służył on Państwu nie tylko jako głos informacyjny, ale i doradczy. Czy każdy musi posiadać wiedzę i doświadczenie w zakresie kwalifikowanych paliw stałych i rynku węgla? Ważne, że posiadają ją ci, którzy kierują do Państwa swoją ofertę i zarazem dążą do tego, aby wybór opału dokonany przez Państwa był gwarancją maksymalnego poziomu satysfakcji.

Niewiedza często wiele kosztuje. Również z tego powodu zawsze staramy się na bieżąco informować klientów - osobiście, za pośrednictwem naszych stron internetowych oraz telefonicznie - o prowadzonej przez nas produkcji EKO-GROSZKÓW, jakości opału oferowanego w sprzedaży hurtowej i detalicznej, a także aktualnych cenach węgla, promocjach i nowościach.

Tym razem pragniemy poinformować o uruchomieniu nowego numeru telefonicznego: 792 113 113 – naszej infolinii. Mamy nadzieję, że odtąd będzie ona dla Państwa nie tylko głosem informacyjnym, ale i doradczym.

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl