Kupując teraz zaoszczędzisz ponad 100 złotych! 0

Lubisz kupować taniej? Zastanawiasz się czy można zaoszczędzić na zakupie opału? Nie zwlekaj więc i już teraz skorzystaj z niezwykłej oferty promocyjnej, przygotowanej dla Klientów sklepu internetowego: www.ekogroszekplus.pl, prowadzonego przez Firmę ADAMEX z Podolsza - autoryzowanego producenta i sprzedawcę energetycznych eko-groszków. Nie daj się wyprzedzić innym! Promocja obowiązuje tylko do końca marca 2017 roku lub do wyczerpania zapasów! Sam zdecydujesz na co przeznaczyć zaoszczędzone pieniądze.

czytaj całość »
Wspólnie odebrali nagrodę… 0

Nagroda w postaci vouchera na trzydniowy pobyt w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem, w klimatycznym obiekcie górskim (dla dwóch osób), która była do zdobycia w naszym konkursie świąteczno – noworocznym, jest już w rękach szczęśliwego zwycięzcy - Pana Pawła Kiliana, który w sobotę 4 lutego 2016 roku, wraz z żoną, odebrał wygraną w siedzibie firmy ADAMEX.

czytaj całość »
Został zwycięzcą konkursu... planuje majówkę w Zakopanem 0

Miło nam poinformować, że znamy już nazwisko zwycięzcy konkursu świąteczno – noworocznego, organizowanego przez firmę ADAMEX z Podolsza, w którym do wygrania był voucher na 3 dniowy (dwa noclegi) pobyt w Zakopanem, w pokoju Premium z pełnym wyżywieniem, w klimatycznym obiekcie górskim – dla dwóch osób! Zdobywcą wspomnianej nagrody został Pan Paweł Kilian z Jaworzna.

czytaj całość »
Wspieramy wolę życia... i polską kulturę 0

Miłośnicy czytania zapewne wiedzą, że w dniu dzisiejszym, tj. 27 października 2016 roku, rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. To dobra okazja, aby podzielić się z Państwem informacją o pojawieniu się na naszym rynku wydawniczym niezwykłej publikacji. Mowa o tomiku poezji zatytułowanym „Nie umykaj…” autorstwa Pani Katarzyny Dominik – młodej poetki, która (niestety) już od kilku lat boryka się z...

czytaj całość »
Z patentem na "Stronga" 1

Jak już informowaliśmy Państwa, w trosce o jakość EKO-GROSZKÓW oferowanych przez ADAMEX Podolsze, jak i prawnie chronione ich nazwy, końcem 2014 roku zgłosiliśmy nasze firmowe produkty do Urzędu Patentowego RP. Miło nam poinformować, że obecnie posiadamy już świadectwa ochronne na trzy z nich, bowiem w ostatnim czasie otrzymaliśmy świadectwo ochronne również na EKO-GROSZEK „STRONG”.

czytaj całość »
ADAMEX Wyróżniony przez ZAR 0

Miło nam poinformować, że projekt firmy ADAMEX, polegający na automatyzacji i robotyzacji ostatniego etapu produkcji EKO-GROSZKÓW, który zrealizowaliśmy przy dofinansowaniu (50%) ze środków szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, został doceniony i wyróżniony przez Zatorską Agencję Rozwoju.

czytaj całość »
Szanowny Kliencie - Prosimy o Twoją opinię na temat naszego e-sklepu 3

Od września bieżącego roku nie tylko uczniom przyjdzie zdobywać oceny... Ten sam kierunek obrała nasza firma - z tą oczywiście różnicą, że o dokonywanie ocen (w postaci opinii) działalności naszego sklepu internetowego, prosimy wszystkich klientów e-sklepu firmy ADAMEX. Wpisu w komentarzach pod zapytaniami może dokonać każdy z klientów logujących się w naszym sklepie internetowym.

czytaj całość »
Kupuj świadomie! Zamów paletę MIX! 0

Jesteś nowym Klientem firmy ADAMEX i nie wiesz jeszcze który wybrać EKO-GROSZEK? A może po prostu ciekawi Cię to, jak wyglądałoby opalanie innymi, oferowanymi przez nas EKO-GROSZKAMI? Podpowiadamy – zamów paletę MIX (tzw. paletę testową), na której znajduje się każdy z EKO-GROSZKÓW produkowanych przez firmę ADAMEX.

czytaj całość »
Przekształcamy się i wciąż rozwijamy... 0

ADAMEX z Podolsza to firma z wieloletnią tradycją, od samego początku zajmująca się sprzedażą węgla pochodzącego wyłącznie z polskich kopalń. Nieustanny rozwój naszego przedsiębiorstwa przyczynił się ostatnio (z początkiem 2016 roku) do jego zmian na płaszczyźnie strukturalno – organizacyjnej.

czytaj całość »
Mamy patent na… eko-groszki 0

Nasza firma zajmuje się produkcją EKO-GROSZKÓW już od ośmiu lat, tj. od 2008 roku. Wsłuchując się w oczekiwania naszych klientów, wprowadziliśmy dotychczas na rynek trzy – wysoko oceniane przez konsumentów – produkty: „STRONG”, „RETOTER” oraz „HALNY”.

czytaj całość »
Z nowoczesnym robotem praca o wiele lżejsza... 0

Robotyzacja ostatniego etapu produkcji markowych EKO-GROSZKÓW w firmie ADAMEX to już fakt… Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie uruchomiliśmy linię do automatyzacji i robotyzacji procesu pakowania oraz paletyzacji paliwa ekologicznego w postaci EKO-GROSZKU - jedną z niewielu tego typu nowoczesnych linii w Polsce, z zastosowaniem robota firmy COMAU.

czytaj całość »
Oferujemy
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl